Gorączka nie tylko za oknem, ale równiez za biurkiem, bo lukę miedzy stanem faktycznym a ideałem rozpisanym w Rekomendacji A trzeba zanalizować, zmierzyc i opisać, a na końcu z napietym harmonogramem ruszyc do wdrożenia. Jesli nie wiesz jak ruszyc, jak zaplanować prace i rozłożyć siły w tym maratonie, chcesz z kims pogadac, nawiązać lub odświerzyć "telefon do przyjaciela" w innej kasie to zapraszamy na szkolenia AFES w 2 wersjach, prowadzonych przez praktyków bankowych z głeboka znajomością specyfiki SKOK:

Rekomendacja A SKOK - szkolenie dla osób bezposrednio zaangazowanych w proces kredytowy (2d)

Rekomendacja A SKOK - szkolenie dla kontroli wewnetrznej/audytu (1d)

Podczas szkoleń Akademii FES wykładowcy kłada szczególny nacisk na zrozumienie problematyki, dyskusję, samodzielne dochodzenie do rozwiazań, bo pamiętamy, że podstawową cechą działalności instytucji finansowej (banku czy SKOKu) jest przyjmowanie depozytów i obciążanie ich ryzykiem kredytowym. Zarzadzanie ryzykiem powinno byc proste i efektywne, zintegrowane ze strategią, a tego nie da się zrobić bez zrozumienia oraz motywacji koniecznej do wytrwania w cieżkiej pracy. Ale ludzie od ryzyka lubią swoją robotę ;)

Zapraszamy do kalendarza ze szkoleniami. I nad morze! Jeszcze w SIERPNIU!